Sme presťahovaní : Horné Ozorovce 300 - hneď veďla krby Tuma.

Na začiatku bolo umakartové jadro ktoré už absolútne nespĺňalo požiadavky dnešnej doby o jeho dispozícií a samozrejme starom vybavení netreba ani ďalej rozprávať. Osobne si myslím že mať pekne zariadený byt a staru kúpeĺňu je ako mať drahé oblečenie a pokazené zuby :-). Aj preto som sa rozhodla že svoju kúpeľnu kompletne prerobím. Ani na minútu ma nenapadlo že by som šla do prerábky bez vizualzácie a preto som vyhľadala dizajnéra ktorý by mi pomohol s celkovou dispozíciou a štýlom v ktorom by bola moja nová kúpeľna zariadená . Na Jána som narazila náhodou, od kolegyne z práce ktorá mi poradila že by mi určite vedeľ pomocť s plánovanou prerábkou kúpeľne. Naštastie sa mi jej odpúčanie potvrdilo, Vizualizácia mi veľmi pomohla v predstave ako bude kúpeľna vyzerať čo všetko sa tam hodí a hlavne zmestí. Najviac si na návrhu cenním že mi boli navrhnuté riešenia ktoré by ma samu nenapadli a hlavne že boli tieto riešenia funkčné a praktické. Najlepšie bolo že všetky výrobky ktoré mi boli navrhnuté som mohľa aj reálne zakúpiť a viac som sa nemusela starať o ich výber a hlavne riešiť ich dovoz čo by mi zabralo kopu energie aj času. Milujem svoju novú kúpeĺňu, akoby som každý deň navštívila luxusný hotel :-). Som na seba hrdá že aj s pomocou Jánovej vizualizácie som si zariadiľa kúpeľňu sama. Služby a tovar určite odporúčam.
Janka Lovišková
Hneď ako sme dokončili hrubé stavebné práce na našej novostavbe, pustili sme sa do kúpeľne. Dlhšie sme sa inšpirovali na internete a vo viacerých veľkých obchodných domov, no v dnešnej dobe je ponuka tak široká že človeka doslova zmätie natoľko, že často krát nevie čo v skutočnosti chcel . Jaja sme poznali dlhší čas a tak sme sa rozhodli že si dáme spraviť vizualizáciu. Povedali sme mu ako asi si predstavujeme našu kúpeľňu. K našej spokojnosti nám bolo vyriešené celkové rozloženie kúpeľne a tak isto boli vizualizaciou vyzobrazené naše predstavy, čo nás veľmi potešilo nakoľko sme sa konečne dostali z pozície : neviem si to úplne reálne predstaviť do pozície, ahá takto bude vyzerať naša kúpeľňa a boli sme celkovo spokojní ušetrilo nám to kopu času a hlavne obáv z toho aký bude celkový výsledok . U Jaja sme nakúpili všetok materiál na kúpeľňu, určite odporúčam jeho služby , na cene sa dalo vždy dohonúť 🙂
Evka Janíková Petreje
V našej čerstvej novostavbe sme potrebovali vyriešiť zariadenie našej kúpeľne. Mali sme predbežné ako také predstavy o farbách našej kúpeľne, no bolo v nás nutkanie nechať si poradiť od človeka ktorý má so zariaďovaním kúpeľne potrebné skúsenosti . Náhodou sme narazili na Jána na internete (teraz už Jaja) a tak sme sa dohodli na vyhotovení vizualizácie a cenovej ponuke. To že sme si dali vyhotoviť vizualizáciu bol dobrý krok, utvrdili sme sa že farebne sme sa rozhodli správne.. Dokonca samotný návrh nás veľmi prekvapil a predčil naše očakávania. U Jaja sme nakúpili kompletný materiál pre našu kúpeľňu, čo veľmi odporúčam ľudom pre ktorých je čas tak drahocenný ako pre nás, Jajo po úprave a odsúhlasení cenovej ponuky zariadiľ aj dovoz takže viac krát sme nemuseli behať hore dole do mesta keďže je to cesta 10 kilometrov. Najviac si cením že nám bolo venované dostatok času a hlavne že sme dostali užitočné a funkčné rady. Už sa neviem dočkať kedy prvý krát hupsnem do tej parádnej vane a hlavne to ako sa pochválim návšteve čo sme spolu s manželom vďaka vizualizácii vymysleli . Jajove služby vrelo odporúčam . Ak by som sa mala vyjadriť k nedostatkom určite by som odporučila vystaviť v showroome viac vecí .
Lenka Vengerová
Keď sme začali riešiť otázku bývania, za najpodstatnejší prvok v celom byte sme považovali kúpeľnu. Predsa len to je vec na veľa rokov. Vzhľadom k tomu že sme viacčlenná rodina, naše požiadavky a potreby boli náročnejšie. Vedeli sme že to musíme zveriť do rúk niekomu kto nám odborne poradí a priestorovo nám navrhne do kúpeľne všetko čo potrebujeme. Naše prvé kroky viedli práve preto k Jajovi. Keďže nás obmedzoval priestor celej kúpeľne a my sme chceli mať slona v skrinke, bolo viac než dôležité aby sme mali pred očami celkovú vizualizáciu. Riešili sme kúpeľňu v byte a chceli sme v nej mať vaňu, sprchovací kút, druhé WC, umývadlo a práčku. Bolo to pre nás ťažko predstaviteľné, ale chceli sme to tam mať všetko! Určite sa Jajo vytrápil, ale už pri prvej vizualizácii sme boli veľmi nadšení. Nemožné sa stalo možným a všetko sa to do našej kúpeľne zmestilo. Neviem ako, ale všetko to tam zmestil!!! Potom prišiel na rad obklad. Naše predstavy boli jasné. Kúpeľňa musí pôsobiť teplo, jednoducho a moderne. Jajo má na tieto veci veľmi dobrý vkus a už prvý výber obkladu sa nám zapáčil. Na konečnú vizualizáciu sme nemuseli čakať dlho. Taktiež aj materiál sme mali doma skôr ako sme predpokladali. Ak aj pri materiály nastali nejaké malé komplikácie, Jajo nám vyhovel, vybavil, objednal, vymenil, doviezol. Mal príjemný a ústretový prístup. Ak by sme mali robiť znova kúpeľňu, znova by naše prvé kroky viedli práve k jajovi!
Bronka Milatová
Pôvodný stav, umarkatové jadro, malá a ešte veľmi zle dispožične riešená kúpeľňa. To bol hlavný dôvod prečo sme sa rozhodli kúpeľnu od základu prerobiť . Pre jednoduchšiu predstavu ako bude naša nová kúpeľňa vyzerať, sme sa rozhodli pre grafický 3D návrh. Ja som predstavu mala, ale priateľ si našu kúpeľňu nevedel z môjho opisu dobre predstaviť. Návrh nám tým pádom pomohol ako dorozumievaci prostriedok, ľahko som tak priateľovi na grafickom návrhu vysvetlila ako si predstavujem jednotlivé detaily a celkový výzor kúpeľne 🙂 . Veľmi sa nám páčilo že okrem návhru nám Ján vyhotovil aj kompletnú cenovú ponuku a tak sme si mohli vybrať a objednať všetko na jednom mieste . Vďaka cenovej ponuke ktorá obsahovala všetko potrebné pre realizáciu našej novej kúpeľne sme presne vedeli do čoho ideme. Zrátali sme cenu materiálu a cenu od majstra a tak sme presne vedeli koľko financií nás bude nová kúpeľňa stáť. Na cena sa dalo dohodnúť a to ma milo prekvapilo . Teraz máme kúpeľňu presne podla našich predstáv, vďaka grafickému návrhu sme si do nej vedeli každý zapracovať svoje nápady. Kúpeľna sa každému páči a je veľmi príjemné počuť pochvalu od celej rodiny že sme ju pekne zariadili . Jánove služby určite doporučujem.
Simona Kardianová